Son dönemin en popüler sosyal medya uygulamaları arasında bulunan TikTok, kullanacılara kısa süreli videolar çekip başkaları ile paylaşma olanağı sunuyor. TikTok uygulaması üzerinden izlenen videoları indirmek için uygulamada bir seçenek bulunmamakta. TikTok video indirme işlemini gerçekleştirmek için aracı bir web sitesi kullanmak gerekiyor.

TikTok Video İndirme

TikTok uygulaması üzerinden video indirmek için takip etmeniz gereken birkaç adım var.

1. Öncelikle TikTok uygulaması veya web sitesi üzerinden indirmek istediğiniz videoyu açın.

2. Videonun alt tarafında bulunan Paylaş butonuna tıklayın.

TikTok Video İndirme

3. Paylaş butonuna tıkladıktan sonra çıkacak olan sayfada Bağlantıyı Kopyala seçeneğine tıklayın. Bu şekilde TikTok videosunun url adresini kopyalamış olacaksınız.

TikTok Videosu Nasıl İndirilir?

4. Bu adımda videoyu indirmek için TikTok Video İndirme sitesine gitmeniz ve videonun url adresini girmeniz gerekli. Linke tıklayarak siteye gidebilirsiniz. Açılan sayfada belirtiğimiz kutucuğa kopyaladığınız bağlantı adresini yapıştın ve Videoyu İndir butonuna tıklayın.

5. Bu işlemlerin sonucunda açılan sayfada butonlar aracılığı ile Filigranlı ve Filigransız olarak indirme yapabilirsiniz.

Filigransız İndirme Nedir?

TikTok indirme sitesine girdiğiniz zaman filigranlı ve normal olarak iki farklı indirme seçeneği ile karşılaşırsınız. Buradaki normal indirme videoyu TikTok’da olduğu şekilde indirmenizi sağlamaktadır.

Filigransız video indirme ise video üzerinde varsayılan olarak gelen ve normal indirmede karşınıza çıkan logoyu kaldırmanızı sağlar. Bu şekilde videonun orijinal halini görüntüleyebilir ve cihazınıza indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menu